Czy ozdobne opakowania na wino z tektury są dobrą opcją?

Czy ozdobne opakowania na wino z tektury są dobrą opcją?

Wino to napój, który nie tylko ma wspaniały smak i stanowi świetny dodatek do posiłków, ale też wykazuje różne właściwości prozdrowotne: poprawia trawienie, wspiera pracę nerek, a także pomaga w obniżaniu poziomu złego cholesterolu. Dzięki wszystkim tym zaletom butelka wina to dobra propozycja prezentu z okazji różnych okoliczności: świąt, ślubu, urodzin czy też dla partnera biznesowego. Chociaż wiele firm stosuje estetyczne, eleganckie etykiety dla swoich win, wciąż warto zdecydować się na dodatkowe, ozdobne opakowania dla butelki, zwłaszcza jeśli wręcza się ją osobiście.

Obok klasycznych, papierowych torebek na alkohole na rynku pojawia się coraz więcej ozdobnych opakowań na wino z tektury. Cechują się one większą wytrzymałością niż ich tradycyjne wersje - tektura, zwłaszcza falista trzywarstwowa, jest materiałem nie tylko lekkim, ale i trwałym oraz ekologicznym.
Przy tym pudełka te pozostają estetyczne - obok zwykłych, białych lub brązowych opcji spotkać się można z tymi lakierowanymi na połysk czy z kolorowymi nadrukami. Popularnością cieszą się też wzory z okienkami i karteczkami do podpisu. Dodatkowymi zaletami opakowań tego typu są też uchwyty minimalizujące ryzyko upuszczenia cennego prezentu oraz możliwość zapakowania w nich nie tylko jednej butelki alkoholu, ale też w zależności od modelu, dwóch lub trzech.

Tektura falista to materiał wytrzymały, dzięki czemu na długo zachowuje dobry wygląd - przetrwa więc nawet długie podróże w docelowe miejsce. Często produkowany jest z materiałów odzyskanych z recyklingu, co na pewno docenią wszystkie osoby dbające o środowisko naturalne. Szeroki wybór ozdobnych opakowań na wino i ich zróżnicowanie ze względu na krój, kolor i możliwość personalizacji sprawia, że można dopasować je do każdej okazji i stanowią dobrą alternatywę dla zwykłych torebek. Sprawdź tutaj  https://www.kartony.sklep.pl/sklep/opakowania-ozdobne-i-wysylkowe-na-wino-nalewki-i-piwo/opakowania-ozdobne.html

Opinie (0)

Zobacz firmy

Siedlisko Janczar - Wesele w Pstrągowej

Pstrągowa 815
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

5/5
Odkurzacze piorące LINEA

Warszawska 139
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Italia Style


Średnia Ocena

5/5
Rad-Pol nowoczesne meble kuchenne

Al. Jerozolimskie 200
02-486 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Tonery do drukarek DMD

Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Impresja salon sukien ślubnych

Sobieskiego 10
35-001 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły