Dekorowanie wyrobów cukierniczych - posypywacz zintegrowany

Dekorowanie wyrobów cukierniczych - posypywacz zintegrowany

Jeżeli jesteś właścicielem piekarni bądź cukierni i szukasz najwyższej jakości maszyn do wyposażenia swojej firmy, posypywacz zintegrowany od marki Harborg (producent maszyn cukierniczych) z pewnością zwróci twoją uwagę. Głównym zadaniem urządzenia jest posypywanie wyrobów piekarniczych rozmaitymi posypkami o drobnej konsystencji, np. kokosem, cukrem, sezamem, makiem i innymi.

Nowoczesny posypywacz zintegrowany od Hasborg dostosowany jest do pracy w linii przemysłowej. Urządzenie łączy w sobie maszynę posypującą z systemem pięciu transporterów oraz moduł o funkcji uzupełniania materiału, który wykorzystano podczas posypywania wprost ze zbiornika. Dzięki takiej budowie zapewniono długotrwałą i nieprzerwaną pracę posypywacza bez konieczności obsługi ze strony operatora. Co istotne, dokładanie odpowiedniego materiału do pojemnika uzupełniającego nie wymaga wstrzymywania pracy maszyny, dzięki czemu uzupełnianie nie ma wpływu na efektywność i jakość produkcji.

Posypywacz zintegrowany ma budowę modułową, co ułatwia dopasowanie urządzenia do każdego miejsca w linii przemysłowej. Każdy ze wspomnianych transporterów posiada nowoczesną taśmę poliuretanową, która uzyskała certyfikaty dopuszczające je do pracy w produktami spożywczymi. W konstrukcji maszyny zastosowano wysokiej jakości motoreduktory od SEW EURODRIVE, które działają bezawaryjnie i ciągle. Posypywacz posiada prosty w obsłudze, dotykowy panel sterujący. Obsługa maszyny jest niezwykle intuicyjna i przyjemna. Obudowa urządzenia została wykona z najwyższej jakości stali nierdzewnej, zapewniającej trwałość i stabilność.

Kto z nas nie lubi pięknych i smacznych ciasteczek z posypką? Bez względu czy to cukier, wiórki kokosowe, sezam czy też mak, tego typu słodkości wspaniale smakują z popołudniową kawą lub wieczorną herbatą. Z pomocą innowacyjnego posypywacza zapewnisz swojej piekarni lub cukierni produkcję ciasteczek, które kocha wielu ludzi. W ten sposób rozszerzysz działalność przedsiębiorstwa i pozyskasz zupełnie nowych klientów.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Siedlisko Janczar - Wesele w Pstrągowej

Pstrągowa 815
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

5/5
Odkurzacze piorące LINEA

Warszawska 139
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Italia Style


Średnia Ocena

5/5
Rad-Pol nowoczesne meble kuchenne

Al. Jerozolimskie 200
02-486 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Tonery do drukarek DMD

Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Impresja salon sukien ślubnych

Sobieskiego 10
35-001 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły