Jakie odżywki najlepsze po treningu?

Jakie odżywki najlepsze po treningu?

Dążąc do wyznaczonego wcześniej celu związanego z pracą nad wymarzoną sylwetką, bez względu na to, czy chcemy zredukować tkankę tłuszczową, czy nabrać masy mięśniowej, powinniśmy postawić na pełnowartościowe odżywianie oraz zdrową regenerację organizmu, a co się z tym wiąże zainwestowanie w odżywki potreningowe. Odżywki potreningowe pozwalają na dostarczenie do naszego organizmu cennych mikro- i makroelementów, które zostały utracone na skutek intensywnego wysiłku fizycznego. Uzupełnienie diety o suplementy przełoży się na zwiększenie widocznych efektów podczas pracy nad sylwetką.

Jakie odżywki warto stosować po przebytym treningu? Przede wszystkim będzie to odżywka białkowa, która wspomoże wzrost oraz utrzymanie masy mięśniowej. Szczególnie warte polecenia są odżywki produkowane przez firmę Olimp — jednego z liderów w produkcji suplementów diety, np.: Whey Protein Complex 100%, która charakteryzuje się wysoką wartością odżywczą oraz ponadprzeciętnym tempem wchłaniania. Izolat białek serwatkowych w szybki sposób uzupełni niedobory białka oraz złagodzi skutki intensywnego treningu.

Po treningu oprócz białka warto przyjąć odpowiednią porcję węglowodanów, ponieważ to dzięki nim otrzymamy niezbędną do funkcjonowania energię. Niezwykle ciekawą opcją jest stosowanie odżywek, które łączą w sobie bogaty skład białka i węglowodanów, np.: Regenerator marki Biogenix. W suplementacji potreningowej niezwykle ważne miejsce ma kreatyna oraz aminokwasy BCAA. Kreatyna jest odpowiedzialna w znacznym stopniu za poprawę wydolności fizycznej, natomiast aminokwasy rozgałęzione BCAA pozwalają zadbać o lepszą regenerację mięśni — BCAA Xplode Powder.

Odżywki potreningowe to idealny suplement diety dla osób aktywnie fizycznych — sportowców profesjonalnych oraz tych ćwiczących bardziej rekreacyjnie. Odpowiednio dobrana suplementacja potreningowa w formie odżywki korzystnie wpłynie na ograniczenie zmęczenia, jak również wspomoże regenerację mięśni. Stosując wysokiej jakości odżywki, można w regularnie trenować i budować wymarzoną formę.

 

Przeczytaj więcej na: https://www.pbc24.pl/Czym-sa-potreningowe-suplementy-diety-Jakie-odzywki-stosowac-po-treningu-blog-zul-1548240284.html

Opinie (0)

Zobacz firmy

TURBO-SERWIS Serwis Regeneracja Turbosprężarek

Króla Stanisława Augusta 50
35-210 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Italia Style Oryginalne hokery

Wrocławska 42
57-200 Ząbkowice Śląskie

Średnia Ocena

5/5
Okna Solo

Orzeszkowej

Średnia Ocena

5/5
Nord-Instal Elzbieta Kakol


PL-78-450 Szczecinek

Średnia Ocena

5/5
Radoslaw Mucko


Siedlce

Średnia Ocena

5/5
UNIQMETAL

Tadeusza Boya Żeleńskiego 4
35-105 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły