Jakie odżywki najlepsze po treningu?

Jakie odżywki najlepsze po treningu?

Dążąc do wyznaczonego wcześniej celu związanego z pracą nad wymarzoną sylwetką, bez względu na to, czy chcemy zredukować tkankę tłuszczową, czy nabrać masy mięśniowej, powinniśmy postawić na pełnowartościowe odżywianie oraz zdrową regenerację organizmu, a co się z tym wiąże zainwestowanie w odżywki potreningowe. Odżywki potreningowe pozwalają na dostarczenie do naszego organizmu cennych mikro- i makroelementów, które zostały utracone na skutek intensywnego wysiłku fizycznego. Uzupełnienie diety o suplementy przełoży się na zwiększenie widocznych efektów podczas pracy nad sylwetką.

Jakie odżywki warto stosować po przebytym treningu? Przede wszystkim będzie to odżywka białkowa, która wspomoże wzrost oraz utrzymanie masy mięśniowej. Szczególnie warte polecenia są odżywki białkowe produkowane przez firmę Olimp — jednego z liderów w produkcji suplementów diety, np.: Whey Protein Complex 100%, która charakteryzuje się wysoką wartością odżywczą oraz ponadprzeciętnym tempem wchłaniania. Izolat białek serwatkowych w szybki sposób uzupełni niedobory białka oraz złagodzi skutki intensywnego treningu.

Po treningu oprócz białka warto przyjąć odpowiednią porcję węglowodanów, ponieważ to dzięki nim otrzymamy niezbędną do funkcjonowania energię. Niezwykle ciekawą opcją jest stosowanie odżywek, które łączą w sobie bogaty skład białka i węglowodanów, np.: Regenerator marki Biogenix. W suplementacji potreningowej niezwykle ważne miejsce ma kreatyna oraz aminokwasy BCAA. Kreatyna jest odpowiedzialna w znacznym stopniu za poprawę wydolności fizycznej, natomiast aminokwasy rozgałęzione BCAA pozwalają zadbać o lepszą regenerację mięśni — BCAA Xplode Powder.

Odżywki potreningowe to idealny suplement diety dla osób aktywnie fizycznych — sportowców profesjonalnych oraz tych ćwiczących bardziej rekreacyjnie. Odpowiednio dobrana suplementacja potreningowa w formie odżywki korzystnie wpłynie na ograniczenie zmęczenia, jak również wspomoże regenerację mięśni. Stosując wysokiej jakości odżywki, można w regularnie trenować i budować wymarzoną formę.

 

Opinie (0)

Zobacz firmy

LINEA Profesjonalne pady do maszyn

Pogwizdów Nowy 662
36-062 Zaczernie

Średnia Ocena

5/5
Italia Style Oryginalne hokery

Wrocławska 42
57-200 Ząbkowice Śląskie

Średnia Ocena

5/5
Rad Pol - Nowoczesne meble kuchenne

Sadowa 56
05-800 Pruszków

Średnia Ocena

5/5
MesoLogic Systems Profesjonalne szkolenia medycyny estetycznej

Wyszyńskiego 62
05-220 Zielonka

Średnia Ocena

5/5
Impresja salon sukien ślubnych

Sobieskiego 10
35-001 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Gasconcept Kurpinscy s.c.

Składowa 13
09-100 Płonsk

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły