Kwas hialuronowy - sposób na młody wygląd

Kwas hialuronowy - sposób na młody wygląd

Wszechobecny kult młodości sprawia, że coraz więcej osób zastanawia się jak zatrzymać biegnący czas. Już po 30 roku życia skóra człowieka staje się mniej elastyczna, bardziej wysuszona i wiotka, a tym samym zaczynają się na niej pojawiać pierwsze zmarszczki i bruzdy. Dodatkowo kontur twarzy traci swój naturalny kształt. Przyczyną tego jest utrata kwasu hialuronowego, który w naszym organizmie występuje naturalnie, ale wraz z upływem lat jest go mniej. Ten podstawowy składnik skóry, dzięki właściwości wiązania wody sprawia, że nasza skóra jest odpowiednio nawilżona, jędrna i pełna blasku. Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, która oferuje wypełniacze na bazie tego składnika.

Kwas hialuronowy w postaci lekkosprężystego, krystalicznego żelu jest wprowadzany do skóry właściwej przy pomocy długiej igły. Żel stymuluje skórę, zwiększając jej napięcie i nawilżenie, a także podnosi ją i modeluje. Zbawienne działanie kwasu hialuronowego przejawia się nie tylko w jego wysokiej skuteczności, ale także bezpieczeństwie stosowania. Jako substancja naturalnie występująca w organizmie nie powoduje alergii, ani innych powikłań. A jeśli się one zdarzą to bardzo rzadko.

ZFill to produkty oferowane przez firmę IMESO AESTHETIC GROUP. Ich głównym składnikiem jest kwas hialuronowy. Cechuje je bezpieczeństwo, niski stopień inwazyjności, a także pozytywne oddziaływanie na skórę, która po ich zastosowaniu pozostaje zdrowo i naturalnie nawilżona, zrewitalizowana lub wymodelowana.
Kwas hialuronowy może być usieciowany lub nieusieciowany. Ten pierwszy jest doskonały jako wypełniacz i służy do modelowania twarzy. Z kolei kwas nieusieciowany jest stosowany w celu rewitalizacji skóry, do aktywowania jej funkcji biologicznych, w celu poprawy jej wyglądu.
Wskazaniem do zastosowania kwasu hialuronowego jest redukcja zmarszczek lifting skóry, ale także nadawanie objętości i konturu ustom, redukcja blizn, modelowanie niedoskonałości czy wypełnienie zapadniętych obszarów twarzy.

Opinie (0)

Zobacz firmy

LINEA Profesjonalne pady do maszyn

Pogwizdów Nowy 662
36-062 Zaczernie

Średnia Ocena

5/5
Italia Style Oryginalne hokery

Wrocławska 42
57-200 Ząbkowice Śląskie

Średnia Ocena

5/5
Rad Pol - Nowoczesne meble kuchenne

Sadowa 56
05-800 Pruszków

Średnia Ocena

5/5
MesoLogic Systems Profesjonalne szkolenia medycyny estetycznej

Wyszyńskiego 62
05-220 Zielonka

Średnia Ocena

5/5
Impresja salon sukien ślubnych

Sobieskiego 10
35-001 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Gasconcept Kurpinscy s.c.

Składowa 13
09-100 Płonsk

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły