Rozpocznij sezon grillowy w Siedlisku Janczar

Rozpocznij sezon grillowy w Siedlisku Janczar

Wiosna to odpowiednia pora do rozpoczęcia sezonu grillowego, a najlepszym miejscem do jego organizacji będzie teren Siedliska Janczar zlokalizowany w Pstrągowej. Grillowanie Rzeszów to aktywność idealna na wiosenne wieczory — można zebrać się wraz z rodziną lub przyjaciółmi w komfortowym miejscu, porozmawiać, zjeść mięso z grilla oraz postarać się wypocząć.

Siedlisko Janczar oferuje do użytku swoich klientów dużą chatę grillową, w której można poznać klimaty uczty staropolskiej przy grillu. Wspomniana przestrzeń drewnianej chaty dostępna jest przez cały rok — można korzystać z zaplecza gospodarczego, a także sanitarnego. Chata wyposażona jest w profesjonalne nagłośnienie, dzięki któremu spotkanie można zamienić w dyskotekę lub wieczór karaoke. Duża chata może pomieścić nawet do 300 osób — to świetne miejsce do zorganizowania wesela, a nawet spotkania integracyjnego dla firmy.
W Siedlisku Janczar znajduje się również mała chara grillowa, która może pomieścić do 80 osób — chata przypomina swoim wyglądem wysoce estetyczną altanę, która jest otoczona od zewnątrz ogrodem z roślinami.
Wnętrze chaty wyposażone jest ławami oraz stołami, dwoma grillami oraz miejscem, w którym można rozpalić ognisko. W chacie można grillować w towarzystwie rodziny oraz znajomych zarówno w sezonie letnim, jak i poza sezonem, tj. w zimie. Po grillu w Siedlisku Janczar można skorzystać z usług hotelu — dostępnych jest ok. 80 miejsce noclegowych, które są przystosowane do przyjęcia rodzin z małymi dziećmi.
Wszyscy goście mają zapewniony komfort wypoczynku, a także bezpieczne miejsca parkingowe tuż przy hotelu. Oprócz bazy noclegowej podczas wypoczynku w Siedlisku Janczar można także korzystać z basenów, strefy SPA, a także aktywności fizycznej na terenie przepięknego krajobrazu „małych Bieszczad”.

Opinie (0)

Zobacz firmy

LINEA Profesjonalne pady do maszyn

Pogwizdów Nowy 662
36-062 Zaczernie

Średnia Ocena

5/5
Italia Style Oryginalne hokery

Wrocławska 42
57-200 Ząbkowice Śląskie

Średnia Ocena

5/5
Rad Pol - Nowoczesne meble kuchenne

Sadowa 56
05-800 Pruszków

Średnia Ocena

5/5
MesoLogic Systems Profesjonalne szkolenia medycyny estetycznej

Wyszyńskiego 62
05-220 Zielonka

Średnia Ocena

5/5
Impresja salon sukien ślubnych

Sobieskiego 10
35-001 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Gasconcept Kurpinscy s.c.

Składowa 13
09-100 Płonsk

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły