Rozpocznij sezon grillowy w Siedlisku Janczar

Rozpocznij sezon grillowy w Siedlisku Janczar

Wiosna to odpowiednia pora do rozpoczęcia sezonu grillowego, a najlepszym miejscem do jego organizacji będzie teren Siedliska Janczar zlokalizowany w Pstrągowej. Grillowanie Rzeszów to aktywność idealna na wiosenne wieczory — można zebrać się wraz z rodziną lub przyjaciółmi w komfortowym miejscu, porozmawiać, zjeść mięso z grilla oraz postarać się wypocząć.

Siedlisko Janczar oferuje do użytku swoich klientów dużą chatę grillową, w której można poznać klimaty uczty staropolskiej przy grillu. Wspomniana przestrzeń drewnianej chaty dostępna jest przez cały rok — można korzystać z zaplecza gospodarczego, a także sanitarnego. Chata wyposażona jest w profesjonalne nagłośnienie, dzięki któremu spotkanie można zamienić w dyskotekę lub wieczór karaoke. Duża chata może pomieścić nawet do 300 osób — to świetne miejsce do zorganizowania wesela, a nawet spotkania integracyjnego dla firmy.
W Siedlisku Janczar znajduje się również mała chara grillowa, która może pomieścić do 80 osób — chata przypomina swoim wyglądem wysoce estetyczną altanę, która jest otoczona od zewnątrz ogrodem z roślinami.
Wnętrze chaty wyposażone jest ławami oraz stołami, dwoma grillami oraz miejscem, w którym można rozpalić ognisko. W chacie można grillować w towarzystwie rodziny oraz znajomych zarówno w sezonie letnim, jak i poza sezonem, tj. w zimie. Po grillu w Siedlisku Janczar można skorzystać z usług hotelu — dostępnych jest ok. 80 miejsce noclegowych, które są przystosowane do przyjęcia rodzin z małymi dziećmi.
Wszyscy goście mają zapewniony komfort wypoczynku, a także bezpieczne miejsca parkingowe tuż przy hotelu. Oprócz bazy noclegowej podczas wypoczynku w Siedlisku Janczar można także korzystać z basenów, strefy SPA, a także aktywności fizycznej na terenie przepięknego krajobrazu „małych Bieszczad”.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Siedlisko Janczar - Wesele w Pstrągowej

Pstrągowa 815
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

5/5
Odkurzacze piorące LINEA

Warszawska 139
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Italia Style


Średnia Ocena

5/5
Rad-Pol nowoczesne meble kuchenne

Al. Jerozolimskie 200
02-486 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Flebolog Paweł Siastała

Al. Jana Pawła II 11a
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Średnia Ocena

5/5
Tonery do drukarek DMD

Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły