Szyby luminescencyjne

Szyby luminescencyjne

Szybę luminescencyjną można nazwać również dekoracyjną szybą ze świecącym materiałem luminescencyjnym. Szyba składa się z materiału luminescencyjnego oraz struktur prowadzących i rozpraszających światło, które umożliwiają zaprojektowanie i personalizację ozdobnego efektu oświetleniowego na całej powierzchni szyby zgodnie z projektem zamawiającego. Tymi strukturami mogą być rowki, falowody dielektryczne, podpowierzchniowe i powierzchniowe elementy laserowo grawerowane w szkle zarówno dwu- jak i trójwymiarowe.

Szyba może zostać zastosowana jako osobny element, element składowy szyby zespolonej lub laminatu. Materiał luminescencyjny może być schowany w ramce bądź eksponowany na powierzchni szkła w zależności od rodzaju pożądanego efektu wizualnego. Luminescencją należy nazwać zjawisko emisji fal świetlnych, które wywołane jest inną przyczyną niż rozgrzaniem luminoforów do wysokiej temperatury. Materiał luminescencyjny może być schowany w ramce bądź eksponowany na powierzchni szkła w zależności od pożądanego przez klienta efektu wizualnego.

ML System specjalizuje się w produkcji bezpiecznych, a zarazem wysoce estetycznych szyb, które z powodzeniem będą wykorzystywane jako niepowtarzalny element wykończeniowy — dekoracja wnętrz mieszkalnych. Wieloletnie doświadczenie firmy owocuje setkami zakończonych z sukcesem projektów — stawiamy na ciągły rozwój, nowe technologie oraz nowoczesny sprzęt.

Opinie (0)

Zobacz firmy

LINEA Profesjonalne pady do maszyn

Pogwizdów Nowy 662
36-062 Zaczernie

Średnia Ocena

5/5
Italia Style Oryginalne hokery

Wrocławska 42
57-200 Ząbkowice Śląskie

Średnia Ocena

5/5
Rad Pol - Nowoczesne meble kuchenne

Sadowa 56
05-800 Pruszków

Średnia Ocena

5/5
MesoLogic Systems Profesjonalne szkolenia medycyny estetycznej

Wyszyńskiego 62
05-220 Zielonka

Średnia Ocena

5/5
Impresja salon sukien ślubnych

Sobieskiego 10
35-001 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Gasconcept Kurpinscy s.c.

Składowa 13
09-100 Płonsk

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły