Wypełnianie zmarszczek

Wypełnianie zmarszczek

Zmarszczki to nic przyjemnego, w szczególności dla kobiet, które zawsze chcą wyglądać młodo i perfekcyjnie. Już po dwudziestym piątym roku życia pojawiają się pierwsze oznaki starzenia, tak zwane zmarszczki mimiczne. Większość pań regularnie stosuje kremy przeciwzmarszczkowe, przede wszystkim w ramach profilaktyki. Jeśli jednak zmarszczki już się pojawiły, kosmetyki mogą nie wystarczyć. Medycyna estetyczna ma w tej dziedzinie do zaoferowania kilka rozwiązań.


Podstawowym zabiegiem, który ma na celu zniwelowanie powstałych na twarzy zmarszczek, jest ich wypełnianie. W tym celu najczęściej stosuje się kwas hialuronowy, który w sposób naturalny występuje w organizmie, dzięki czemu jest całkowicie dla człowieka bezpieczny i nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych. Jest on podstawowym składnikiem skóry, lecz jego zasoby zmniejszają się z roku na rok. Uzupełnienie niedoboru naturalnego kwasu hialuronowego jego syntetycznym odpowiednikiem ma więc zbawienny wpływ na stan naszej skóry. Dzięki jego użyciu skóra nabiera elastyczności, staje się o wiele gładsza, bardziej nawilżona oraz sprężysta. Wypełnianie zmarszczek kwasem hialoronowym  można wykonać w klinice medycyny estetycznej Warszawa Dr Parda.

 

Może Cię zainteresują inne porady połączone z Gabinet medycyny estetycznej Warszawa:

  

Odsyłacz do tematycznie powiązanych stron internetowych Kliniki flebologii Gabinet Medycyny Estetycznej:

 

Efekt zabiegu widoczny jest natychmiast i utrzymuje się do roku, po czym substancja ulega wchłonięciu. Jest to dodatkowy atut tej metody, ponieważ jest bezpieczna, a oprócz tego pozwala na bieżące dostosowywanie zabiegu to aktualnego wyglądu twarzy. Drugim, mniej powszechnym preparatem używanym do tego typu zabiegów, jest kwas polimlekowy. Podobnie jak kwas hialuronowy, on również w naturalny sposób występuje w organizmie. Podawany głęboko w tkankę, przywraca jej objętość i ją wygładza. Efekt wypełnienia znika po kilku dniach od przeprowadzenia zabiegu, lecz podczas następnych tygodni zmarszczki stopniowo zanikają. Spowodowane jest to stymulującym działaniem kwasu, który zmusza tkankę do odbudowy kolagenu. Takie działanie substancji sprawia, że osiągnięty efekt jest niezwykle naturalny oraz delikatny. Istnieje także możliwość wygładzenia zmarszczek za pomocą popularnej botuliny, czyli tak zwanego botoksu, jednak ma ona zastosowanie jedynie w przypadku zmarszczek mimicznych.

 

Środek sprawia, że mięśnie, w obrębie których został wstrzyknięty, ulegają rozluźnieniu. Dzięki temu nie występuje efekt sztuczności, a wyraz twarzy jest naturalny i łagodny. Można go stosować profilaktycznie, aby opóźnić powstanie zmarszczek, a także w celu wygładzenia już istniejących. Efekty są w pełni widoczne po dwóch tygodniach od zastosowania botuliny i utrzymują się do czterech miesięcy. Zależy to jednak od indywidualnych predyspozycji pacjenta. 


Biorąc pod uwagę królujący stale kult młodości, nic dziwnego, że zabiegi mające na celu pozbycie się zmarszczek są tak często wykonywane. Na szczęście istnieje cała gama nieinwazyjnych, bezpiecznych sposobów na odzyskanie promiennego wyglądu. Dzięki nim z łatwością można zlikwidować problem, który zniknie w mgnieniu oka, a utracona pewność siebie powróci ze zdwojoną siłą.

Opinie (7)

Anna

2022-07-18 15:04:04

Adres IP:

*.*.*.38

Fajny artykuł, chyba się skusze.
Emilia

2022-07-18 15:02:56

Adres IP:

*.*.*.649

Super, jestem zachwycona rezultatem.
Emilia

2022-07-18 15:02:49

Adres IP:

*.*.*.649

Super, jestem zachwycona rezultatem.
Emilia

2022-07-18 15:02:40

Adres IP:

*.*.*.649

Super, jestem zachwycona rezultatem.
~Grzegorz

2020-07-17 09:48:24

Adres IP:

*.*.*.111

Klinika dr Pardy posiada profesjonalny sprzęt zabiegowy, który zapewnia efektywne i długotrwałe efekty.
Karolina_Le

2019-05-21 14:51:07

Adres IP:

*.*.*.4

Korzystalam z wypelniania zmarszczek w klinice medycyny estetycznej Warszawa Dr Parda, jestem zachwycona efektem końcowym i wszystkim polecam bo warto
Monika

2019-05-21 14:49:06

Adres IP:

*.*.*.5

Chyba sie decyduje na zabieg wypelniania zmarszczek bo moja twarz wyglada bardzo staro..

Zobacz firmy

Siedlisko Janczar - Wesele w Pstrągowej

Pstrągowa 815
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

5/5
Odkurzacze piorące LINEA

Warszawska 139
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Italia Style


Średnia Ocena

5/5
Rad-Pol nowoczesne meble kuchenne

Al. Jerozolimskie 200
02-486 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Flebolog Paweł Siastała

Al. Jana Pawła II 11a
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Średnia Ocena

5/5
Tonery do drukarek DMD

Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły